اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

در صورت نداشتن نام کاربری بر روی ثبت نام کلیک نمایید

register image

جهت ثبت نام در ویلاجار لطفاً اطلاعات ذیل را وارد نمائید


در صورت داشتن نام کاربری بر روی ورود کلیک نمایید

مازندران - نور   ( جاده نور به چمستان - 8 کیلومتری نور )
1395 05 06 چهارشنبه

دریاچه الیمالات در بین جاده نور به چمستان در 8 کیلومتری شهر نور واقع شده است که در حدود 3 کیلومتر از جاده اصلی نور به چمستان فاصله دارد. دریاچه الیمالات در جنوب دوراهی روستای کارگرکلا قرار دارد. دریاچه الیمالات به دلیل قرارگیری در جنگل، به عنوان گردشگاه کاربرد دارد.

بهترین فصل برای بازدید از دریاچه الیمالات در بهار و تابستان است. این دریاچه به دلیل موقعیت طبیعی، آرامش و امکانات تفریحی، پذیرای بسیاری از گردشگران و توریست های داخلی و خارجی است.

مسیر دسترسی به دریاچه الیمالات جاده ای جنگلی است که بعد از گذر و دور زدن از این جاده به دریاچه میرسید. از محل پارک اتومبیل تا محوطه دریاچه 5 دقیقه مسیر پیاده روی دارد. بعد از طی مسافت کوتاه پیاده روی از بلندی به سمت پایین از طریق پلی که برروی سد احداث شده است به دریاچه میرسید. از زیر پل، سدی که در برخی اوقات پر آب است دیده میشود.

آلاچیق، سوپر مارکت، رستوران، کافی شاپ، قایق سواری، ماهیگیری از جمله امکانات تفریحی و رفاهی در دریاچه الیمالات به شمار میرود هم چنین مسافران و گردشگران میتوانند برای اسکان در شب در محوطه دریاچه، چادر شب نصب کنند و یا سوییت های موجود در آن محوطه را اجاره کنند.

برای سفر به دریاچه الیمالات نیاز به لباس و کفش مناسب دارید و کسانی که به ماهیگیری و عکاسی علاقه مند هستند میتوانند لوازم خود را به همراه داشته باشند.