اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

مازندران - کلارآباد  
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396

شهرک امیردشت یکی از زیباترین و معروف ترین شهرک های استان مازندران است که در شهر توریستی و زیبای کلارآباد قرار دارد. این شهرک در میان شهرک های مازندران مانند شهرک خزرشهر، شهرک نمک آبرود، شهرک دریاکنار و... به عنوان بهترین شهرک برند شناخته میشود و از امکانات کامل تفریحی و ورزشی از جمله پلاژ خصوصی و راه پارک جنگلی برخوردار است و بسیار مورد توجه افراد مشهور سیاسی، هنری، ورزشی و ... قرار دارد.

کلارآباد‌ کجاست؟

شهر کلارآباد در کیلومتر هفده جاده چالوس – تنکابن  یکی از مناطق قدیمی، زیبا و پر جاذبه شمال کشور بوده است و در غرب استان مازندران قرار دارد. این منطقه دارای آب و هوای معتدل خزری و از شمال به دریای نیلگون خزر و از جنوب به دامنه های رشته کوه های البرز متصل می باشد که این مواهب طبیعی، زیبایی و جذابیت منطقه کلارآباد را دو چندان کرده است. این شهر زیبای ساحلی از شرق به شهرستان چالوس و از غرب به شهر سلمانشهر منتهی می شود.

 

موقعیت و طراحی شهرک امیردشت

موسس شهرک زیبای امیردشت شادروان علی اصغر توکلیان بود. وی در سال 1351، شهرک امیردشت را با طراحی زیبا و مدرن در شهر کلارآباد در هفده کیلومتری غرب چالوس و سه کیلومتری غرب طرح نمک آبرود در محیطی بسیار زیبا در حاشیه جنگل و سواحل دریای خزر با هوایی مفرح و دلپذیر تاسیس کرد و پس از گذشت سالها، هنوز هم به عنوان زیباترین و پرجاذبه ترین شهرک استان و حتی کشور به شمار می رود.

ورودی شهرک با یک خیابان اصلی شروع می شود که در دو طرف این خیابان نیز ویلاهایی ساخته شده است و همچنین مسیر دسترسی زیر زمینی به ساحل امیردشت نیز از ابتدای ورود خیابان اصلی می باشد. خیابان اصلی با رسیدن به میدان اصلی شهرک به دو خیابان که دارای تقسیم بندی های زوج و فرد است، تقسیم می شود. در مرکز این دو خیابان فضای سبز و امکانات ورزشی شهرک امیردشت قرار دارد که ساکنین هر دو خیابان به خاطر مرکزیت فضای سبز شهرک می توانند به راحتی از امکانات آن استفاده کنند. ساخت و چیدمان بناها در شهرک امیردشت بر اساس استانداردهای مهندسی، ضوابط و مقررات شهرک در ارتفاع و با رعایت سطح اشغال، احداث گردیده است. طراحی شهرک امیردشت به گونه ای انجام شده است که ساختمان های شهرک در دو خیابان اصلی با فرعی های زوج و فرد بنا شده است. تعداد 577 قطعه زمین ویلایی از 800 متر مربع تا 2600 متر مربع در شهرک امیردشت وجود دارد که اکثر این ویلاها توسط آرشیتکت های معروف ایران ساخته شده است. نمای بی نظیر و طراحی اصولی ویلاها و ساختمان های شهرک بسیار جذاب می باشند و ظاهر فوق العاده شیک و مدرن ساختمان ها و فضاسازی محوطه برای افرادی که به دنبال محیطی لاکچری می باشند بسیار مناسب است.
شرکت شهری آرام از شرکت های برند و پیشتاز معماری شهرک امیردشت است که بیش از 15 سال تجربه طراحی و اجرا در این شهرک را داراست.

امکانات شهرک امیردشت

با مدیریت اصولی و مسئولین آینده نگر شهرک، ارزش افزوده چند برابری برای شهرک ایجاد شده و افراد زیادی در این شهرک به کار مشغول شده اند.شهرک امیردشت دارای شبکه اختصاصی آب، گاز شهری، برق، تلفن و از همه مهمتر راه دسترسی از طریق زیرگذر به پلاژ اختصاصی با امکانات ساحلی ایده آل در فضایی به مساحت حدودا نه هزار مترمربع، شرایط استفاده ساکنین شهرک را از آب دریای خزر ممکن ساخته است. از امکانات تفریحی شهرک میتوان زمین ورزشی بسکتبال، تنیس، والیبال و زمین بازی بچه ها و همچنین وجود سه پارک  جنگلی به وسعت 73/272 مترمربع، راه جنگلی و جاده سلامت به طول دو کیلومتر برای ساکنین برشمرد. از جمله امکانات ورزشی شهرک امیردشت، جاده تندرستی و زمین تنیس آن می باشد.

قرار گرفتن فضاهای ورزشی مناسب در میان جنگل بکر، سرسبز و جوی آب، محیطی دلنشین برای ساکنین امیردشت فراهم کرده است. با ورود به فصل زیبای پاییز می توانیم درختان و گل هایی با رنگ های شاد پاییزی را در امیردشت مشاهده کنیم.

مجموعه ورزشی، خدمات شهری و امنیتی شهرک، تحت مدیریتی دقیق و بسیار منظم به همراه 60 نفر پرسنل با تجربه می باشد که بر ورود، خروج و فعالیت افراد نظارت دارند. این امکانات در کنار ساختمان ها و ویلاهای لوکس شهرک امیردشت هر کسی که مایل به سکونت در منطقه کلارآباد باشد را جذب این منطقه زیبا و لاکچری می کند. هر قطعه از ساختمان ها و ویلاهای شهرک سند جداگانه و مختص خود را به همراه مجوز ساخت با رعایت قوانین تصویب شده شهرک امیردشت دارد و دارای چشم اندازی فوق العاده زیبا می باشند.

 

ساحل اختصاصی شهرک امیردشت

یکی از مهم ترین و جذاب ترین امکانات شهرک امیردشت داشتن پلاژ اختصاصی می باشد. اسکله ای که در ساحل اختصاصی قرار دارد دارای استخر، فضای سبز، کافی شاپ دو طبقه، جت اسکی، قایق تفریحی، اسکی روی آب و .. می باشد. ساحل خصوصی این شهرک با داشتن چشم اندازی زیبا به دریای خزر مکانی بسیار مناسب را برای گذران اوقاتی دلچسب و مفرح برای ساکنین آن فراهم آورده است. مسیر دسترسی پلاژ امیردشت، به صورت زیرزمینی است و امکانات مناسب آن موجب شده برای ساکنان شهرک به مهم ترین تفریح امیردشت تبدیل شود.

 

مدیر عامل شهرک امیردشت

آقای مهندس احمد رستمی از مدیران برجسته و کارآمد استان مازندران می باشند که ایشان به مدت هفت سال شهردار کلارآباد و دو سال مدیر شهرک نمک آبرود، دو سال شهردار نشتارود و سه سال معاون عمرانی طرح توسعه دانشگاه کمال الملک در نوشهر بودند و اکنون مدیر عامل شهرک امیردشت می باشند.

 

ورود افراد متفرقه ممنوع

همانطور که گفته شد شهرک امیردشت از قدیمی ترین شهرک های مازندران است و از زمان های گذشته تا به امروز با مدیریت مناسب و احداث ساختمان های زیبا و بناهای مدرن، به یکی از شهرک های مهم و مورد توجه افراد مشهور تبدیل شده است. ویلاها و ساختمان های موجود در شهرک امیردشت برای اجاره روزانه و اقامت موقت نمی باشند و صرفا برای سکونت در نظر گرفته شده اند زیرا طبق قوانین داخلی شهرک و رفاه بیشتر ساکنان آن، اجاره روزانه ویلا در شهرک امیردشت ممنوع می باشد و معمولا برخی از صاحبان ویلا در فصل بهار و تابستان در این منطقه ساکن می شوند. اما اجاره ویلا در کلارآباد و یا اجاره ویلا در متل قو (سلمان شهر) به شهرک امیردشت نزدیک است و برای اقامت چند روزه می توان استفاده کرد.

 

مسیر دسترسی به شهرک امیردشت کلارآباد

اگر از سمت چالوس قصد سفر به این شهرک زیبا و خرید ویلای لاکچری در این شهرک را دارید، به سمت کلارآباد حرکت کرده و در ورودی شهر، به طرف قسمت جنوبی خیابان اصلی حرکت کنید ورودی شهرک امیردشت از این ناحیه از خیابان مشخص می باشد. 

فراموش نکنید ورود به شهرک امیردشت فقط برای ساکنین و مهمانان ساکنین مجاز می باشد.

دیدگاه کاربران


امیرمحمد
امیرمحمد
جمعه 27 خرداد 1401
سلام جهت خرید یا رهن در شهرک امیردشت
با بزرگترین املاک شمال کشور در ارتباط باشین
فقط تماس بگیرید
ارغوان
ارغوان
سه شنبه 09 آذر 1400
ویلا های این شهرک خیلی گرونن، قشر معمولی جامعه نمیتونن تو شهرک ویلا اجاره کنن

شنبه 08 آبان 1400
این شهرک، بهترین شهرک شمال ایرانه
بهنام
بهنام
جمعه 09 مهر 1400
خدایا ازشون نگذر 😃
محبوبه
محبوبه
یکشنبه 03 مرداد 1400
شهرک شلوغ پر از ویلاهای لاکچری و بسیار گرون.
masi.mgi9593
masi.mgi9593
سه شنبه 18 خرداد 1400
در شهرک امیردشت امکان اجاره ویلا وجود نداره، نمیتونیم اجاره کنیم و البته پول خرید ویلا هم اینجا نداریم حداقل کاش اجازه بدن از داخلش رد شیم و ویلاهاش رو نگاه کنیم😀 قیمت های این شهرک چند برابر عُرف منطقه است.

جمعه 10 اردیبهشت 1400
امیردشت بهترین شهرک ایرانه و کلاراباد زیباترین شهر شماله 🌹
raminbaran53
raminbaran53
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1400
قابل توجه کسانی که به دنبال ویلای اجاره ای در شهرک امیر دشت هستند اینجا 570 تا ویلا موجود هست که از 920 متر تا 1300 متر وسعت دارند و قیمت زمین هم حدود پنجاه میلیون تومن میشه و کمترین ارزش یک ویلا با عمر 40 سال حدود پنجاه میلیارد تا سیصد میلیارد است.
behnamr_420
behnamr_420
شنبه 14 فروردین 1400
شهرک امیردشت شبیه شهرک دریا بیشه هست که بین نور و محمود آباد قرار داره. لاکچری ترین شهرک شمالی ایران.
محمد
محمد
یکشنبه 08 فروردین 1400
از کدام مشاور املاک میتوان پیگیر خرید یک ویلا در شهرک امیردشت شد؟
reza_
reza_
چهارشنبه 13 اسفند 1399
کلار آباد شهرک امیردشت گران ترین شهرک لاکچری شمال. ویلای اردلان سلطانی خاص ترین ویلای این شهرک هستش حتما عکس هاش رو دیدید.
mahftfd
mahftfd
سه شنبه 14 بهمن 1399
امیر دشت قطعه ای از بهشت بدون شک 🤩🤩خوشبحالشون که اینجا ساکن هستند و ما هم تماشاگریم فقط.
امیرحسین شفیعی زاد
امیرحسین شفیعی زاد
شنبه 11 بهمن 1399
حالا من بگم قشنگه وقتی نمیتونم از نزدیک ببینم چه فایده داره .
با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه.

دوشنبه 29 دی 1399
امیردشت توی این ٣ ماه خیلی قیمتش بالا رفته الان زمین متری ٥٠میلیون به بالا هست شاید تا متری ٨٠هم پیدا کنید ویلا زیر ٧٠میلیارد پیدا نخواهی کرد و تا مواردی حدود ٢٥٠تا ٣٠٠میلیارد هم در این شهرک هست
adibi
adibi
چهارشنبه 10 دی 1399
چند تصویر از شهرک ساحلی امیردشت دیدم مبلمانی که بیرون شهرک گذاشتند توی محوطه در سطح این شهرک نیست. مبلمان های باغی بهتری باید براش طراحی کنند.
انسان
انسان
شنبه 15 آذر 1399
عاقبت:
یکی میرد از درد بی دوایی
آون یکی می گفت عزیزم زردک مبخواهی؟!!

پنج شنبه 13 آذر 1399
سلام به همگی عزیزان
آخرین قطعه شمالی دو نبش این شهرک به قیمت بسیار مناسب به فروش میرسد
09128507505
مدیر سایت ویلاجار
سلام
لطفا برای خرید و فروش ویلا و زمین، به سایت ویلاجات مراجعه نمائید
www.vilajaT.com
یه ایرانی
یه ایرانی
سه شنبه 11 آذر 1399
علی اصغر توکلیان موسس شهرک امیردشت پدر شوهر خانم شیرین پرتوی صاحب گالری شیرین است. خانم پرتوی تابلوها را در نیویورک می فروشه و در بزرگترین حراجی های دنیا فعاله
هر کسی توان مالی خرید این ویلاها را نداره
میثم مجرد
میثم مجرد
چهارشنبه 28 آبان 1399
یعنی کسی اجازه ورود به شهرک و اجاره روزانه ویلا در این شهرک نداره؟؟ عجب لامصبا ... جالبه. کاش حداقل یه بخشی رو اجاره میدادن تا کسایی که توان مالی ندارند بتونن بیان و بهره ای از امکانات ببرند. البته خب همونجور که میگین آدمای سرشناس اینجا ویلا دارند شاید بیشترین علتش همین باشه که افراد غریبه خیلی رفت و آمد نداشته باشند.
Sajad
Sajad
سه شنبه 27 آبان 1399
امیردشت گرانترین شهرک در تمام شمال و مناطقی از ایران هست ،، قیمت زمین حدود متری ٤٥ میلیون تومان هست ولی مالکین هر قیمتی که بخواهد می گذارند تا متری ٦٠چون ویلا های امیردشت تک هست.... ویلا ها هم که اصلا موجود نمی باشد اگر هم اگهی پیدا شود حدااقل حدود ٦٠میلیارد تا ٢٠٠میلیارد هست در بهترین نقطه امیردشت
tejarat_koosha
tejarat_koosha
یکشنبه 25 آبان 1399
ورود به امیردشت فقط برای ساکنین مجاز هستش و اجاره روزانه ویلا هم ممنوعه. کنار امیردشت یه زمین خیلی خوب هم هستش که الان وقت خریدش.
leliesana8
leliesana8
چهارشنبه 07 آبان 1399
امیر دشت فوق العاده است 👌 موسس این شهرک علی اصغر توکلیان بوده که طراحی بی نظیر این مجموعه مدیون تلاش های این فرد هستش.

سه شنبه 06 آبان 1399
شهرک امیردشت یکی از گرانترین شهرک های ایران هست . ولی قیمتش از سال ٩٨ خیلی کشید بالا الان متری ٤٠تا ٥٠میلیون هست ویلا داخل شهرک حدااقل ٦٠تا ١٥٠میلیارد تومان شده و حتی خیلی بالاتَر هم خواهد رفت.
.محمد رضایی
.محمد رضایی
سه شنبه 29 مهر 1399
واقعا دست چنین موسسان و مهندسین که چنین پروژه هایی رو طراحی‌ و اجرا میکنن به شخصه میبوسم و امیدوارم به زودی از این مجموعه دیدن ودر صورت امکان برای خرید یا اجاره چند ساله با مدیریت این مجموعه زیبا به توافق برسم
هانیه
هانیه
جمعه 25 مهر 1399
کاش عموم هم می تونست از این فضا استفاده کنن یا کسانی که بیماری قلبی دارن یاسرطان اخرین روزهای زندگی شون هست اینجا بهشت زیبای میشه برای سپری کردن اخرین روزهای زندگی وکاش توش کلنیک بیماران سرطانی یاقلبی که توتهران یاتوفضای الودگی شهرازاسم قلب رنج می برن می تونستن بیان کمک بزرگ بود من یه عکاس خبرنگارم برام سخته این مکان ازنزدیک نبینم فقط ازمجازی ببینم وتورویاباشم چراتواین مکان فاصله طبقاتی ومردمی

دوشنبه 14 مهر 1399
سلام میتونم بگم که واقعا شهرک امیردشت رتبه ١ در کل شمال و گرانترین حتی و قیمت زمین هم حدااقل متری 40 میلیون شروع می شود
saeed__karimi1214
saeed__karimi1214
یکشنبه 13 مهر 1399
من داخلش زیاد رفتم ولی برای نصب کابینت. که عمدتا بین 100 تا 300 میلیون هزینه برای کابینت میدادند 😂 جاده شهرک خیلی دست انداز داره زیاد خوب نیست.
حسین
حسین
یکشنبه 09 شهریور 1399
سلام اگه اشتباه نکنم اینجا زمین متری 30 میلیون تومان است و هر قطعه زمین 30 میلیارده، ویلای آماده هم حداقل 40 تا 60 میلیارده
سمیه هستم
سمیه هستم
سه شنبه 04 شهریور 1399
به نظر عالی میاد

یکشنبه 26 مرداد 1399
جایی که ورود ممنوع هیچ جاذبه ای نداره
Tamin.hdn
Tamin.hdn
یکشنبه 26 مرداد 1399
متاسفم به حال مردم مازندران که سرزمینشون رو برای فرزندانشون به فلسطین دوم تبدیل میکنن. 😢😢😓😓
و خوشا به حال غیر بومیها که بهره میبرند.
شاد
شاد
جمعه 24 مرداد 1399
آنجا جالبه که مدیر شهرک را معرفی می نماید. خدا برکت بده. یه لطفی بکنه و بنچاق زمین ها را نشان بده خیلی ثواب داره.
محمد
محمد
جمعه 24 مرداد 1399
یعنی قشنگ گفته فقط از بیرون میتونید نگاه کنید و داخل نمی‌توانید بشوید.
khalili77889
khalili77889
یکشنبه 19 مرداد 1399
امیردشت در منطقه خوش آب و هوا و در حاشیه جنگل و دریا قرار دارد.
نیما
نیما
دوشنبه 30 تیر 1399
شهرکی آرام و لوکس. من قصد داشتم از اینجا ویلا بخرم اما نتونستم واقعا شهرک لاکچری و زیبایی هستش..
زمانی نیا
زمانی نیا
جمعه 27 تیر 1399
سلام لطفا قیمت اپارتمان در این شهرک به من میدید؟
Mamal
Mamal
جمعه 13 تیر 1399
لامصب معلوم نیست این پولا از کجا میاد فقط مخصوص آقا زاده هاس از بس خوشگل و گروونههه
king.irani.n1.57
king.irani.n1.57
چهارشنبه 11 تیر 1399
طراحی ساختمان های لوکس و کاخ نماها اینجا بی نظیره..بسیار زیباست 😍😍😍
opaiho
opaiho
یکشنبه 01 تیر 1399
شهرک امیردشت معروف ترین شهرک و جزو شهرک های لاکچری کلارآباد محسوب میشه و ویلا های شیک و مناسبی هم داره.
pariaghaei
pariaghaei
دوشنبه 26 خرداد 1399
شهرک امیردشت در کلارآباد شمال ❤️❤️ لاکچری ترین شهرک شمال ایران است و بین چالوس و متل قو قرار گرفته.
fredchaparli
fredchaparli
پنج شنبه 22 خرداد 1399
امیر دشت در کلارآباد نزدیک نمک آبرود و متل قو واقع شده و در شمال شهرک نامبر وان به حساب میاد، البته پالم پلازا و خزر شهر هم خوب هستند اما اینجا از لحاظ فرهنگ و خیلی چیزای دیگه بیسته.
seyyed.hosein.zamani.6
seyyed.hosein.zamani.6
سه شنبه 20 خرداد 1399
خیابان شهرک امیر دشت خیلی به خیابان دخانچیه در سرآسیاب شباهت داره..آب و هوای مناسب و شهرک تمیز.