اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

در صورت نداشتن نام کاربری بر روی ثبت نام کلیک نمایید

register image

جهت ثبت نام در ویلاجار لطفاً اطلاعات ذیل را وارد نمائید


در صورت داشتن نام کاربری بر روی ورود کلیک نمایید

تهران - تهران   ( سعادت آباد )
1397 07 03 سه شنبه

یکی از زیباترین بوستان های استان تهران، بوستان پرواز می باشد. موقعیت مکانی و مساحت گسترده این بوستان (131303 متر مربع)، موجب شده است که افراد بسیاری برای ورزش و یا سپری کردن اوقات فراغت، مجذوب آن شوند. این بوستان، در شمال غرب تهران و در منطقه سعادت آباد (منطقه 2)، در سال 1387 تاسیس شد. بوستان پرواز را به دلیل خیابانی که در ضلع جنوب شرقی آن قرار دارد، این گونه نام گذاری کرده اند، البته نام این خیابان هم اکنون تغییر کرده است.

در فصل پاییز، بوستان پرواز بسیار دیدنی و زیبا خواهد شد. زیرا در این زمان، طبیعتی رنگارنگ را مشاهده خواهید کرد.

چشم انداز زیبای این بوستان، به دلیل اختلاف ارتفاع آن نسبت به مناطق پیرامونش است. این ویژگی، وجه تمایز بوستان پرواز از دیگر بوستان های شهر تهران می باشد. در صورتی که هوا عاری از آلودگی باشد، کوهستان البرز، برج میلاد و دیگر ساختمان های بلند تهران قابل مشاهده می باشند. وجود خانه های مسکونی در پیرامون بوستان، منظره زیبایی را ایجاد می نماید. مشاهده طلوع و غروب خورشید نیز در این پارک خالی از لطف نخواهد بود.

بوستان پرواز، همانند دیگر بوستان های شهر تهران، سرشار از المان‌ های هنری است. آلاچیق‌ های زیبا و امکانات ورزشی متفاوتی همچون میزهای شطرنج و وسایل ورزشی در اکثر نقاط پارک موجود است. یکی از مزیت های دیگر این پارک، داشتن پارکینگ است.

در بالا‌ترین نقطه پارک پرواز، یادمان دفاع مقدس و شهدای گمنام وجود دارد که به شکل لاله طراحی شده است و مقبره دو شهید گمنام در آنجا قرار دارد.

برای رسیدن به این پارک می بایست به بزرگراه یادگار امام رفته و از مسیر غرب به شرق، به بلوار پیام وارد شوید و سپس به طرف پارک پرواز بروید.

ویلاهای منطقه