اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

گیلان - لاهیجان  
دوشنبه 29 خرداد 1396

شیطان کوه یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری در شهرستان لاهیجان و در استان گیلان می باشد. این کوه بی نظیر در شرق شهرستان لاهیجان با 60 متر ارتفاع خود نمایی می کند. 

تمام سطح این کوه از پایین تا بالا سبز و پوشیده از مزارع سبز چای است به طوری که هیچ نقطه ای در آن نمی توان یافت که به رنگ سبز مزین نشده باشد. کمتر کوهی با این ویژگی در شمال کشور می توان پیدا کرد. 

آبشار شیطان کوه

هم زمان که از شیطان کوه بالا می روید می توانید از شنیدن صدای آب های زلال آبشار این کوه لذت ببرید. در امتداد این کوه، آبشاری زیبا با ارتفاع 24 متر وجود دارد که هارمونی بی نظیری به طبیعت سبز این منطقه بخشیده است.

تله کابین شیطان کوه

مسیر تله کابین لاهیجان بر روی شیطان کوه، راهی است که از میان جنگل می گذرد. مناظر بی نظیری که از ترکیب ابر و مه، پدید آمده است چشم هر بیننده ای را خیره می کند. این تله کابین دو ایستگاه و پنج دکل دارد. هر کابین به اندازه شش نفر ظرفیت داشته و طراحی آنها مطابق آخرین متد روز اروپا انجام شده است. در ایستگاه اول تله کابین، غرفه های صنایع دستی و خوراکی و در ایستگاه دوم کافی شاپ ها آماده ارائه خدمات پذیرایی به گردشگران می باشند.

استخر (دریاچه) شیطان کوه

در قسمت پایینی شیطان کوه، استخری بزرگ به وسعت 17 هکتار قرار دارد که به دستور شاه عباس بنا شده است. استخر دارای جزیره ای زیباست که توسط یک پل به حاشیه جنوبی آن متصل شده است. در این جزیره، رستوارنی با صفا آماده پذیرایی از گردشگران می باشد. همچنین قایق سواری از جمله امکانات این استخر می باشد.

اگر شیطان کوه را به عنوان مقصدی برای گردش و تفریح برگزیدید، لذتی وصف نشدنی در انتظارتان خواهد بود.
پیاده روی در مسیر شکف انگیز شیطان کوه به سمت بالای بام سبز لاهیجان و تماشای چشم اندازهای زیبای لاهیجان از جمله تفریحاتی است که کمتر کسی آن را نادیده می گیرد.

دیدگاه کاربران


مهدی
مهدی
دوشنبه 01 آذر 1400
تله کابین کوه شیطان فوق العاده جذابه، بهش بام سبز لاهیجانم میگن
yegane
yegane
یکشنبه 27 تیر 1400
خیلی با صفا است با امکانات بسیار عالی و تله کابین اش از جنگل رد میشه خیلی کیف میده.
mehrangholizadeh60
mehrangholizadeh60
دوشنبه 10 خرداد 1400
از شیطان کوه سرسبز یک آبشار فوق العاده زیبا هم جاری است که چشم انداز منحصر به فردی داره. شهر زیبای لاهیجان با تفکرات سازنده مسئولان، قطعا زیباتر خواهد شد❤️❤️ زیرا جاذبه های طبیعی آن حد و حساب نداره.
ali_ghyasi71
ali_ghyasi71
شنبه 04 اردیبهشت 1400
آبشار شیطان کوه واقعا دیدن داره. فوق‌ العاده‌ زیباست👏👏👌👌 فصل پاییز که میشه خیلی دیدنی و خوش رنگ و لعاب من بالای صد بار رفتم. یادش بخیر 😘
minartyw
minartyw
دوشنبه 11 اسفند 1399
آبشار شیطان کوه فوق ‌العاده ‌زیباست مخصوصا در فصل پاییز محشر میشه این منطقه👏👏 شهر زیبای لاهیجان همیشه میزبان پرنده های مهاجر هم هست و به زیبایی شهر اضافه میکنند.
eprator
eprator
شنبه 11 بهمن 1399
اگر به طرف شرق لاهیجان برید میتونید شیطان کوه رو ببینید. از بالای این کوه تا پایین آن سبز رنگ است و چند آبشار هم داره.
hamid
hamid
سه شنبه 02 دی 1399
بی شک لاهیجان عروس گیلان است. در گذشته به منطقه ای از شیطان کوه، شاه‌ نشین کوه می‌گفتند و یه برکه هم در جلوی آن قرار داشت که چشم انداز خوبی را فراهم کرده بود.
cactus_deh
cactus_deh
یکشنبه 18 خرداد 1399
استخر لاهیجان ، روبروی شیطان کوه قرار داره و از بالای تلکه کابین منظره زیبایی ایجاد کرده.