اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

رمز خود را فراموش کرده‌اید؟ رمز جدید بگیرید.

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید.

register image

ثبت نام بخش کاربری سایت ویلاجار

مازندران - فریدون کنار  
دوشنبه 22 خرداد 1396

ماهی یکی از غذاهای محلی در شهرهای ساحلی است که دارای خواص ویژه می باشد و خوردن آن برای حفظ سلامتی و تندرستی توصیه می شود. 

اگر به مازندران سفر می کنید و قصد خرید ماهی را دارید از جمله بازارهایی که می توانید در آن ماهی با کیفیت و مرغوب را با قیمتی مناسب تهیه کنید بازار ماهی فروشان فریدون کنار می باشد. 

بازار ماهی فریدون کنار یکی از قدیمی ترین مکان های عرضه ماهی در شمال کشور در شهرستان فریدون کنار واقع در استان مازندران می باشد.

در این بازار انواع ماهی های استخوانی دریای خزر از قبیل ماهی هایی همانند ماهی سفید، کپور، کفال، کولی، سوف و… عرضه می گردد.

در فریدون کنار بازار محلی دیگری در مرکز شهر قرار دارد که محل عرضه میوه، ترشی، سبزی و پرنده های محلی می باشد. یکی دیگر از محصولات معروفی که در فریدون کنار می توان تهیه کرد برنج مرغوبی است که در فریدون کنار وجود دارد. 

برای دسترسی به بازار ماهی فروشان فریدون کنار که بعد از پل اصلی شهر واقع شده است پس از عبور از میدان ماهی تا حدود سه کیلومتری به سمت محمود آباد مسیرتان را ادامه می دهید و قبل از رسیدن به شهرک حوزه کبیری می توانید بازار ماهی فروشان فریدون کنار را در سمت راست خود ببینید.

دیدگاه کاربران


behdad
behdad
چهارشنبه 13 اسفند 1399 ساعت 10:24

فریدون کنار رفتید ماهی ازون برون فراموش نکنید 😁کوچکترین ماهی خاویاری که هم پرورشی هم دریایی اش موجود هست.


zanjani.amin
zanjani.amin
دوشنبه 13 بهمن 1399 ساعت 11:34

ماهی های شمالی دیگه کیفیت نداره انگار که ماهی خزر داره تمام میشه توی این بازار ماهی آزاد خیلی گرونه! واقعا ماهی جنوب هم قیمت اش بهتر و هم کیفیتش عالیه.


mohsen
mohsen
شنبه 06 دی 1399 ساعت 15:31

ماهی های اینجارو میتونید سفارش بدید. پیج هایی در اینستاگرام هست که حتی ماهی خاویار هم ارائه میدهند.


bardya7973
bardya7973
دوشنبه 19 خرداد 1399 ساعت 14:47

ماهی سفید های صید شده از ساحل زیبای فریدونکنار خوشمزه ترین ماهی دنیاست. این ماهی ها در بازار ماهی فریدونکار به فروش میرود.


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی


پیشنهاد ویلاجار