اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

رمز خود را فراموش کرده‌اید؟ رمز جدید بگیرید.

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید.

register image

ثبت نام بخش کاربری سایت ویلاجار

یزد - یزد  
شنبه 16 آذر 1398

یکی از شهر های کویری، تاریخی و با قدمت کشورمان، شهر زیبای یزد می باشد. این شهر که جاذبه های گردشگری گوناگونی را در خود جای داده، بین دشت لوت و دشت کویر قرار گرفته است.

یکی از کمپ های کویری که در شهر یزد واقع شده است، کمپ کویرنوردی سندباد می باشد. با مراجعه به این کمپ کویری، می توانید روز پر هیجان و خاطره انگیزی را در کنار عزیزانتان سپری کنید.

در منطقه ای که این کمپ در آن قرار دارد، آسمان بسیار زیبا و تماشایی است چرا که در این محدوده آب و هوا به دور از آلودگی می باشد.

در این کمپ، خدمات و امکانات رفاهی - تفریحی گوناگونی برای گردشگران فراهم شده است که از آن ها می توان به ترانسفر، سافاری، شتر سواری، پرواز با پاراگلایدر، رصد ستارگان، اسکی روی شن (سندبرد)، موتور سواری، پرواز با کایت باگی، حمام، سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی، نوشیدنی های خنک و عرقیجات گیاهی، انواع قهوه و چای، نهار، شام، آب معدنی رایگان برای تورها و... اشاره کرد.

بدون شک پرواز با پاراگلایدر در آسمان زیبا و پاکیزه این منطقه می تواند برایتان بسیار هیجان انگیز و دلنشین باشد و آرامش را برایتان به ارمغان بیاورد.

کویر علاوه بر جاذبه هایی که در روز دارد، در شب نیز بسیار تماشاییست. با مراجعه به این منطقه می توانید شب ها دور آتش بنشینید، چای زغالی بنوشید و در این حین آسمان پر از ستاره را هم تماشا نمایید.

در صورتی که به کویرنوردی علاقه دارید، می توانید به کمپ کویری سندباد مراجعه کنید و با حضور در این منطقه، سفر خاطره انگیزی را برای خود بسازید.

دیدگاه کاربران


kooleposhti
kooleposhti
دوشنبه 10 آذر 1399 ساعت 10:26

در کمپ سندباد اسکی روی شن و سواری با موتور چهار چرخ هم انجام میشه. باور کنید لذتی که تفریحات توی کویر داره دریا نداره.. مخصوصا رصد ستاره ها در شب و دور آتش نشستن.


alireza_zojaji
alireza_zojaji
سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 ساعت 14:26

موتور سواری تو کمپ کویری یزد خیلی لذت بخشه. به شرطی که توی شن ها گیر نکنی.


nima
nima
دوشنبه 25 فروردین 1399 ساعت 19:44

چه زیباست


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی


پیشنهاد ویلاجار