اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

رمز خود را فراموش کرده‌اید؟ رمز جدید بگیرید.

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید.

register image

ثبت نام بخش کاربری سایت ویلاجار

یزد - یزد  
شنبه 18 آبان 1398

یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی شهر یزد، پارک شهدای هفتم تیر می باشد. این پارک زیبا و سرسبز، در خیابان کاشانی قرار گرفته است.

در این پارک درختان نارون و کاج به وفور یافت می شوند. قدم زدن در محوطه سرسبز پارک و استشمام هوای پاکیزه آن بدون شک برایتان بسیار لذت بخش و خاطره انگیز خواهد بود. 

پارک هفتم تیر یکی از قدیمی ترین بوستان های شهر یزد محسوب می گردد که حدودا 5.5 هکتار مساحت دارد. در گذشته این پارک بزرگ باغی پر از درختان میوه بود که به تدریج درختان دیگری نیز در آن کاشته اند.

این پارک، به بیمارستان مجیبیان و مرتاض بسیار نزدیک است و به همین دلیل همه روزه میزبان مسافران محلی و غیر بومی زیادی قرار گرفته است.

مردمان شهر یزد، بسیار مهمان نواز هستند و به همین خاطر است که در ایران جز اندک شهرهایی محسوب میشود که مسافران میتوانند در تمامی پارک های این شهر اسکان داشته باشند. شهرداری یزد نیز برای آسایش و آرامش مسافران، امکانات رفاهی از جمله: سکوهای اقامتی، سکوهای آب آشامیدنی، سرویس بهداشتی، زمین بازی برای کودکان، سیستم صوتی، آبنما و ... در پارک های سطح شهر یزد به خصوص پارک بزرگ و سرسبز هفتم تیر، در نظر گرفته است.

پس از بازدید از پارک هفتم تیر، می توانید از دیگر جاذبه های گردشگری شهر یزد همچون موزه آیینه، بوستان طوبی، آتشکده یزد و... دیدن کنید.

دیدگاه کاربران


sajad_jadidi_
sajad_jadidi_
سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 ساعت 17:08

برنامه هایی در این پارک برگزار میشه که شبیه رقص آب در پارک باغ ملی و موزیکال گذر مازاریا است.


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی


پیشنهاد ویلاجار