اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

رمز خود را فراموش کرده‌اید؟ رمز جدید بگیرید.

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید.

register image

ثبت نام بخش کاربری سایت ویلاجار

گیلان - آستارا  
چهارشنبه 01 آبان 1398

یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی استان گیلان و شهرستان آستارا، سورتمه ریلی حیران می باشد. این سورتمه که در دهکده گردشگری حیران قرار گرفته است، یکی از هیجان انگیزترین تفریحاتی است که می توانید در منطقه مذکور به آن بپردازید.

توصیه می شود در هنگام مراجعه به شهر آستارا و منطقه گردنه حیران، حتما به این سورتمه نیز سری بزنید و تجربه ای پر از هیجان برای خود بسازید.

این سورتمه حدودا 1500 متر طول دارد و طولانی ترین و مرتفع ترین سورتمه ریلی شمال کشور محسوب می گردد، همین قضیه سبب وجه تمایز این سورتمه نسبت به سورتمه های دیگر کشور شده است. همه روزه به خصوص در ایام تعطیلات، گردشگران بسیاری به این منطقه سفر می کنند و با سوار شدن بر سورتمه، لحظات خوشی را کنار عزیزانشان سپری می نمایند.

در کابین های این سورتمه، دو بزرگسال با هم نمی توانند سوار شوند لیکن بسته به تشخیص مسئولان مجموعه، یک بزرگسال و یک خردسال با هم امکان سوار شدن در یک کابین را دارند.

سورتمه ریلی حیران در سال 1394 هجری شمسی به بهره ‌برداری رسید.

دیدگاه کاربران


remta
remta
دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 11:08

من تابستان رفتم حیران و سوار سورتمه ریلی شدیم عالی بود. مه آلود بودن هوا هم بسیار زیباتر و ترسناک ترش کرده بود.


rahaa.delaram
rahaa.delaram
دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 11:52

سورتمه حیران خیلی طولانی تر هستش. من سورتمه تالش رو سوار شدم این سورتمه رو ندیدم از نزدیک اما شنیدم و فیلم هاش رو دیدم خیلی طولانی تر هست.


maryam7
maryam7
چهارشنبه 12 آذر 1399 ساعت 10:04

گردنه حیران یکی از توریستی ترین مناطق ایران هست. من چند هفته پیش رفتم به خاطر کرونا فکر کردم تعطیل هستش اما تعطیل نبود. از صبح تا ساعت 7 شب باز هستش.


kotoom.ecolodge
kotoom.ecolodge
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 12:59

من در یک روز ٣ بار سوار این سورتمه شدم بی نظیره، مخصوصا وقتی که از دل طبیعت رد میشه و زمانی که میره سمت بالا فوق العادست 👌


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی


پیشنهاد ویلاجار