اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

گیلان - آستارا  
سه شنبه 21 خرداد 1398

آستارا، یکی از شهرهای زیبای استان گیلان می باشد که جاذبه های گردشگری فراوانی را در خود جای داده است. یکی از این جاذبه ها، جنگل لوندویل می باشد. این جنگل، یکی از بکر ترین جنگل ‌های استان گیلان محسوب می گردد.

هنگامی که از شهر رشت به سمت آستارا بروید، در 15 کیلومتری این شهر، تابلوی شهر ساحلی لوندویل را مشاهده خواهید نمود. در این شهر زیبا، مناطق و چشم انداز های بسیار زیبایی وجود دارد که توصیه می شود حتما از آن ها دیدن کنید.

این منطقه، شامل سه بخش کوهپایه ‌ای، جلگه‌ ای و کوهستانی می باشد. طبیعت بکر و منحصر به فرد این روستا، سبب شده است که همه ساله، گردشگران و مسافران بسیاری به این منطقه مراجعه و از جاذبه های توریستی آن بازدید کنند.

این منطقه، مقصد مناسبی برای سپری کردن اوقات فراقت به خصوص در آخر هفته ها و ایام تعطیلات می باشد. مشاهده طبیعت و چشم انداز های زیبا و هم چنین استشمام آب و هوایی مطلوب و پاکیزه، آرامش را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

وجود درختان به، گلابی، آلو، گردو، فندق، سیب وحشی و... سبب جذابیت دو چندان این منطقه شده است. جنگل لوندویل، در 9 ماه از سال سرسبز و تماشایی است.

هنگام سفر به شهر لوندویل و جنگل سرسبز آن، در حفظ محیط زیست کوشا باشید. در این شهر علاوه بر جنگل، جاذبه های گردشگری دیگری نیز وجود دارد. یکی از این جاذبه ها، روستای کوته کومه می باشد. پس از بازدید از این روستا، بعد از 4 ساعت پیاده روی، به آبشاری بسیار زیبا و خارق العاده به نام لاتون خواهید رسید. در هنگام سفر به شهر لوندویل، از ساحل زییای آن نیز دیدن کنید.

دیدگاه کاربران


ترگل
ترگل
شنبه 05 آذر 1401
روستای سرسبز و با صفاییه برای چندروزی که اینجا بودیم از هوای عالی اینجا لذت بردیم
مهرنوش
مهرنوش
چهارشنبه 15 دی 1400
بهتره که برای گشتن جنگل دو روز وقت بزارید، یه روز سربالایی ها و روز دوم سر پایینی ها رو طی کنید
پارسا احمدی
پارسا احمدی
چهارشنبه 14 مهر 1400
جنگل لوندویل خیلی قشنگه، البته برای لذت بردن از طبیعت باید مراقب طبیعت هم باشیم
nariman
nariman
دوشنبه 18 مرداد 1400
جنگل لوندویل از سه بخش جلگه‌ای، کوهپایه‌ای و کوهستانی تشکیل شده و جنگلی بکر با آب و هوای معتدل است و درختان آلو، به، گلابی، فندوق گردو دارد و منطقه ای بسیار سرسبز است و فصل بهار، تابستان و پاییز بهترین زمان سفر به این روستا است و در دل جنگل نیز آبشاری است که برای رسیدن به آن باید 4 ساعت پیاده روی کنید.
behroozihosein
behroozihosein
چهارشنبه 02 تیر 1400
آبشار لاتون در جنگل لوندویل در روستای کوته کومه قرار داره و خیلی با عظمت با وقار و بسیار زیباست.. انگار که یه نقاشیه.
meysammomenii
meysammomenii
سه شنبه 21 اردیبهشت 1400
👌😍 زیباست در قلب جنگل لوندویل به آبشاری زیبا و رویایی میرسید و میتونید کنارش ساعتی خستگی در کنید.
difghxcvb
difghxcvb
سه شنبه 19 اسفند 1399
خیلی زیباست من اینجا رفتم یاد کارتون آنشرلی می افتم وقتی تصاویرش رو میبینم. اگر مسیرتون خورد حتما از روستای سیاوار ارتفاعات لوندویل هم دیدن کنید.
kolbe_dorbik
kolbe_dorbik
شنبه 25 بهمن 1399
اگر به جنگل لوندویل رفتید برای اقامت میتونید از کلبه های چوبی زیبا استفاده کنید و اقامت رویایی برای خودتون رقم بزنید.😍😍
lavanda
lavanda
چهارشنبه 24 دی 1399
آبشار زیبای روستای بابا علی در ارتفاعات لوندویل قرار داره. روستای زیبای گونش هم در لوندویل هست بسیار روستای زیباییست.
kiumars
kiumars
دوشنبه 17 آذر 1399
روستایی به نام گونش در این محدوده واقع شده از بهترین روستاهای اینجاست که قدمتش به دوره هخامنشی برمیگرده اسمش ارسلان بوردی بوده.
behnazzzch
behnazzzch
دوشنبه 26 خرداد 1399
بهشت یعنی ییلاق لاتون.. بسیار منطقه خوبی برای تفریح است..قطعا پشیمون نمیشید اگر برید... جنگل سرسبز و زیبایی داره.. آبشار لاتون هم خیلی خوبه.. شهر لوندویل بسیار زیباست.