اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

رمز خود را فراموش کرده‌اید؟ رمز جدید بگیرید.

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید.

register image

ثبت نام بخش کاربری سایت ویلاجار

تهران - تهران  
یکشنبه 05 خرداد 1398

در شهر بزرگ تهران، بازارهای گل گوناگونی وجود دارد که بازدید از آن ها، خالی از لطف نخواهد بود. در این مطلب می خواهیم به بررسی بازارهای گل شهر تهران بپردازیم:

 

بازار گل محلاتی

بازار گل محلاتی یکی از بزرگترین بازارهای گل تهران می باشد که در بزرگراه محلاتی قرار دارد. در بازار گل محلاتی، همه روزه بیشتر از 1.5 میلیون گل و گیاه به منظور فروش عرضه می گردد، از این رو، یکی از شناخته شده ترین بازار های گل تهران محسوب می شود. این بازار گل از لحاظ تنوع گل در شهر تهران بی همتا می باشد. اغلب کسانی که گل فروشی دارند و قصد دارند به صورت عمده گل و گیاه خریداری کنند به این بازار گل مراجعه می کنند. در این بازار، گل و گیاه مورد نظر خود را می توانید با قیمتی مناسب و ارزان خریداری نمایید. در صورتی که تمایل دارید از بازار گل محلاتی دیدن کنید، می بایست صبح زود به این بازار مراجعه کنید. از ساعت 4.30 الی 11.30 امکان بازدید از این بازار گل فراهم می باشد. در بازار گل محلاتی، انواع و اقسام گل و گیاهان آپارتمانی، گل های شاخه ای، گل ها و گیاهان فضای باز و آفتابی، گل ها و درختچه های مصنوعی، کود و خاک، انواع گلدان های شیشه ای و سفالی، وسایل تزیینی ماشین عروس و... به فروش می رسد. بازار گل محلاتی، در بزرگراه شهید محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان زمزم، پایین تر از دادگاه خانواده واقع شده است.

 

بازار گل خاوران (امام رضا)

یکی دیگر از بازارهای گل تهران، بازار گل خاوران می باشد. این بازار گل، در منطقه جنوب شرقی تهران واقع شده است. این بازار گل، به دلیل قرارگیری در اتوبان امام رضا، این گونه نامگذاری شده است. از جنبه های مثبت این بازار، می توانیم به کیفیت و تازگی محصولات و همچنین قیمت مناسب آن ها اشاره نماییم. در بازار گل خاوران، بیشتر غرفه ها به وسیله مصالح موقتی ساخته شده اند. در صورتی که قصد خرید گل و گیاه به صورت جزئی و یا عمده را دارید، این بازار می تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد. اگر قصد دارید از بازار گل خاوران دیدن کنید، می بایست صبح زود به این بازار مراجعه کنید. بازار گل خاوران، در اتوبان امام رضا، در ضلع جنوب و غرب شهرک صنعتی خاوران قرار گرفته است.

 

بازار گل بهشت زهرا

یکی از بازار های بزرگ گل در شهر تهران، بازار گل بهشت زهرا می باشد. تمامی دست فروشانی که در نزدیکی بهشت زهرا و در حاشیه اتوبان آزادگان به گل فروشی مشغول هستند، گل های خود را از این بازار تهیه می کنند. برای مراجعه به این بازار، بهتر است از اتومبیل شخصی استفاده نمایید. این بازار گل، در ابتدای اتوبان بهشت زهرا، پس از صالح آباد واقع شده است.

 

بازار گل شهید فکوری

بازار گل شهید فکوری، از لحاظ بزرگی و تنوع محصولات همانند بازار محلاتی نیست لیکن برای افرادی که در غرب و جنوب غرب تهران ساکن هستند، گزینه بسیار مناسبی می باشد. در این بازار گل می توانید انواع گل های آفتابی و باغچه ای، گل های شاخه ای، گل ها و گیاهان آپارتمانی و زینتی، انواع کاکتوس، وسایل مربوط به باغبانی، خاک و کود، گلدان و... را با قیمتی مناسب و ارزان خریداری نمایید. بازار گل شهید فکوری، پس از میدان آزادی و در ابتدای جاده مخصوص کرج واقع شده است. دسترسی به این بازار گل بسیار آسان می باشد از این رو، همه روزه افراد بسیاری به آن مراجعه می نمایند.

 

بازار گل غرب تهران (آبشناسان)

بازار گل آبشناسان، یکی از بهترین بازارهای گل در تهران محسوب می گردد. این بازار گل، برای کسانی که در غرب شهر تهران زندگی می کنند و هم چنین افرادی که سحر خیز نمی باشند، گزینه مناسبی است. همه روزه از ساعات 9 الی 13 و 16 الی 20 می توانید به این بازار گل مراجعه کنید. در بازار گل آبشناسان، انواع گل و گیاهان زینتی و آپارتمانی، گل های آفتابی و باغچه ای و... را می توانید خریداری کنید. قیمت گل و گیاهانی که در بازار گل آبشناسان به فروش می رسند، از دیگر بازار های گل بالاتر می باشد زیرا این بازار، محصولات خود را از بازارهای گل محلاتی و خاوران خریداری می نماید. بازار گل آبشناسان، در بزرگراه شهید آبشناسان واقع شده است.

دیدگاه کاربران


j.keshavarz
j.keshavarz
دوشنبه 23 فروردین 1400 ساعت 09:45

بازار گل لشکری بهترین بازار گل تهران هست این بازار از غرب به شرق بلوار شهیدلشگری یا همان جاده مخصوص کرج قرار گرفته نرسیده به بلوار دکتر عبیدی و نبش زیر گذر میتونید برید. یه جای بزرگ و تمیزی هست که جای پارک هم زیاد داره.


gescom
gescom
سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 15:58

بازار گل خاوران از بهترین بازار های گل در منطقه جنوب تهران است که کیفیت بالای گل ها و تنوع آنها گویای همه چیز است.


kiabazr
kiabazr
شنبه 25 بهمن 1399 ساعت 10:13

گل پریوش گلی زیباست به رنگ قرمز که فصل گل ‌دهی آن اواخر بهار و اوایل تابستان هست و در بازار گل محلاتی عرضه میشود.


mhd3e
mhd3e
چهارشنبه 24 دی 1399 ساعت 10:50

برای خرید گیاهان آپارتمانی بازار گل محلات بهتر از همه است. گیاه برگ انحیری هم در این بازار عرضه میشه.


mohammad
mohammad
دوشنبه 17 آذر 1399 ساعت 14:20

در بازار گل محلاتی امکان خرید از شرکت تعاونی کشاورزان تهران وجود داره که البته برای خرید وسایل کشت و کود و بذر و گلدان به تعداد بالا قیمت های بسیار مناسبی داره.


shokouh_angle
shokouh_angle
سه شنبه 06 خرداد 1399 ساعت 14:05

بازار گل محلاتی رز، و کاکتوس و عروس هلندی های زیادی داره و نسبت به بازارهای دیگه مملو از گل هستش.


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی


پیشنهاد ویلاجار