اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

رمز خود را فراموش کرده‌اید؟ رمز جدید بگیرید.

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید.

register image

ثبت نام بخش کاربری سایت ویلاجار

تهران - تهران  
شنبه 18 اسفند 1397

پارک آبی آزادگان، نخستین پارک آبی و تنها پارک آبی روباز در ایران می باشد. این پارک آبی، مخصوص آقایان است و بانوان نمی توانند از آن بهره مند شوند. در تمامی روزهای هفته، در ساعات 9 الی 18.30 می توانید از امکانات این پارک آبی استفاده نمایید.

پارک آبی آزادگان در سال 1374 هجری شمسی ساخته شد و در سال 1376 نیز مورد بهره‌ برداری قرار گرفت‌. گروه های سنی 5 الی 70 سال می توانند از امکانات موجود در این پارک آبی استفاده کنند.

این پارک آبی، امکانات تفریحی گوناگونی دارد که از آن ها می توانیم به انواع استخر مانند استخر بزرگسالان، استخر بازی، استخر روباز، استخر موج و انواع سرسره مانند سرسره مرگ، سرسره رنگین کمان، سرسره پیچشی، سرسره شیرجه، سرسره مسابقه ای، سرسره گرداب و... اشاره کنیم. ارتفاع برخی از سرسره های این پارک آبی، به 70 متر خواهد رسید.

همچنین در این پارک آبی، دریاچه و ساحل مصنوعی، امکانات موج سواری، زمین چمن مصنوعی برای فوتسال و زمین ساحلی برای والیبال و فوتبال ساحلی وجود دارد. از امکانات رفاهی این مجموعه نیز می توانیم رستوران، بوفه، کافی شاپ و پارکینگ آن را نام ببریم.

پارک آبی آزادگان، روباز می باشد و فقط در فصل تابستان و به‌ صورت موقت، استفاده از آن امکان پذیر است. این پارک آبی، تحت نظارت سازمان ورزش و شهرداری منطقه 15 تهران می باشد.

پارک آبی آزادگان تهران در بزرگراه بسیج، میدان بسیج، سی متری بوعلی و نرسیده به سه راه افسریه واقع شده است.

دیدگاه کاربران


merymk94
merymk94
سه شنبه 24 فروردین 1400 ساعت 10:54

بچه های بالای سه سال هم می تونند از این پارک استفاده کنند البته به همراه بزرگترها.. اطلاع ندارم الان فعال باشه یا نه اما قبل تر که اینجوری بود.


alireza
alireza
چهارشنبه 20 اسفند 1399 ساعت 15:00

من شنیدم دیگه فعال نیست..امیدواریم دوباره بازگشایی بشه و بتونیم تابستان یه دل سیر آب بازی کنیم.🤚💚💖


hahrdaronli
hahrdaronli
یکشنبه 26 بهمن 1399 ساعت 10:19

از پنج سال قبل، به خاطر مشکلات مدیریتی تعطیل شده و مشکلات زیادی داره.


shahra
shahra
پنجشنبه 25 دی 1399 ساعت 10:24

پارک آبی آزادگان از معروف ترین تفریحات آبی ایران است که در زمینی به ‌مساحت 13 هکتار طراحی شده است.


ebrahim4
ebrahim4
سه شنبه 18 آذر 1399 ساعت 15:21

پارک آبی آزادگان در طی چند سال هیچ فعالیتی نداشت و تعطیل بود. پیشنهاد میکنم برای تفریحات آبی از محیط های سرپوشیده استفاده کنید این پارک روباز است.


shahrsaman
shahrsaman
چهارشنبه 07 خرداد 1399 ساعت 13:11

کنار پارک آبی آزادگان پارک پردیس بانوان قرار داره پامچال هم نزدیکه البته شهر بازی پارک پامچال کار نمی کنه وسایل و محوطه اش مشکل داره.


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی


پیشنهاد ویلاجار