اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

رمز خود را فراموش کرده‌اید؟ رمز جدید بگیرید.

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید.

register image

ثبت نام بخش کاربری سایت ویلاجار

البرز - کردان   ( استان البرز - کردان )
یکشنبه 23 آبان 1395

کردان منطقه ای خوش آب و هوا و سرسبز در حومه شهر تهران و به دور از ترافیک و هیاهوی شهر تهران است.  کردان در فاصله 45 کیلومتری غرب تهران واقع شده است و از غرب تهران با صرف زمان 45 دقیقه میتوان به آن رسید.

در گذشته، شهر کردان اقتصاد فعالی نداشت ولی به تدریج با به کار افتادن شهرک صنعتی در این منطقه و ایجاد کارخانه های مختلف از جمله ریسندگی و مرغداری، کم کم اقتصاد منطقه رو به شکوفایی و شناخته شدن گرفت. علاوه بر آن در دهه 70 و بعد از پایان جنگ تحمیلی، مردم تهران تمایل بیشتری به دوری از شهر و رفتن به مناطق توریستی و تفریحی پیدا کردند و به تدریج زمین های این منطقه برای شهرهای اطراف و تهران مورد توجه قرار گرفت. اینگونه بود که ساخت ساز در منطقه کردان در دهه 80 رونق گرفت و منجر به ساخت ویلاها و باغ های مختلفی در منطقه گردید.

ساخت ویلاها باعث شد منطقه کردان به منطقه ای ویلانشین برای گذران اوقات فراغت و تعطیلات آخر هفته ساکنین پایتخت تبدیل شود.

نهال‌های زردآلو، آلبالو، گیلاس، گردو و توت به زمین فرو رفت و کردان به شهری کوچه باغی تبدیل شد. مردم آب مورد نیاز باغ‌های خود را از طریق حفر چاه‌ و قنات کردان تامین کردند که تاکنون هم این روش ادامه دارد.

با شروع ویلا سازی سبک معماری ویلایی خاصی در کردان پدیدار شد و با گسترش کردان و ساخت ویلاهایی با سالن‌ بزرگ و خواب‌های کوچک و تبدیل آن به منطقه‌ای صنعتی – تفریحی، شهرداری این شهر تصمیم به ایجاد پیست اسب‌دوانی در این شهر گرفت تا هم درآمدی برای منطقه ایجاد کند و هم سرمایه‌داران جدید جذب این منطقه شوند.

به دنبال رشد گردشگر و افزایش بازدید کننده ها ، مراکز خدمات رفاهی ، رستوران ها ، سوپرمارکت های بزرگ ، مراکز خدمات دهی به حیوانات خانگی و اسب و ... در کردان پدید آمد که کیفیت خدمات دهی به گردشگران را افزایش داد.

دیدگاه کاربران


boba
boba
شنبه 13 دی 1399 ساعت 15:50

مشاورین املاک زیادی در کردان مشغول هستند و ویلاهای زیادی برای اجاره و فروش در این منطقه ارائه میدهند. و به خاطر آب و هوای خوبی که داره بسیار مورد استقبال قرار گرفته.


ماری
ماری
یکشنبه 05 مرداد 1399 ساعت 00:03

آقای ویلاجار سلام
ویلا سمت کردان چهارباغ و کلا غرب تهران دارید که فصلی بشه رهن کرد؟

vilajar owner
مدیر سایت ویلاجار

سلام
سایت ویلاجار فقط در زمینه اجاره روزانه ویلا فعالیت می کند. با میزبان ها در سایت ویلاجار تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید. بعضی از میزبان ها تمایل به اجاره بلند مدت هم دارند.
شما همچنین می توانید در سایت ویلاجات به نشانی www.vilajaT.com با مشاوران املاک فعال در منطقه مورد نظرتان تماس بگیرید و درخواست اجاره بلند مدت ویلا کنید.


هومن دلرحیم
هومن دلرحیم
یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 18:35

شب ها خنک و روزها معتدل است. بهترین نقطه نزدیک به تهران هم برای توریست و هم برای خرید ویلا

ویلا با استخر آبگرم نزدیک کردان

از شبی 1,200,000 تومان

(البرز, کردان)


ali_jimboo
ali_jimboo
چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت 12:51

خوش آب و هواترین منطقه تهران و البرز.👏.. با تهران حدود 1 ساعت فاصله است. و آخر هفته ها همیشه پر از مسافر هست.


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی


پیشنهاد ویلاجار