اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

رمز خود را فراموش کرده‌اید؟ رمز جدید بگیرید.

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید.

register image

ثبت نام بخش کاربری سایت ویلاجار

البرز - کرج  
چهارشنبه 24 خرداد 1396

پارک جنگلی جهان نما بزرگترین پارک شهر کرج با تنوع گونه های گیاهی، درختان کهن و دریاچه زیباست که قدمتش به نیم قرن می رسد. این پارک با وسعتی بسیار بزرگ در حد فاصل اتوبان تهران - کرج و بزرگراه شهید همت واقع شده است. 

وجود درختان جوان و کهنسال پارک باعث شده تا در روز طبیعت به یکی از مناسب ترین مکانها برای تفریح خانواده ها تبدیل شود و همه روزه آماده پذیرفتن بسیاری از مردم طبیعت دوست کرج است. 

وجود پارکی سرسبز به نام پارک جهان نما نعمتی بزرگ است، گونه های نادر گیاهی، دریاچه و جزیره مصنوعی این پارک که با طراحی زیبا و منحصر به فردی ایجاد شده از دیگر جاذبه های این مجموعه زیبا و منحصر به فرد است.

طبیعتی بکر مناسب برای چند ساعت خلوت کردن با خود و قدم زدن در میان گیاهان با صدای زیبای آبشاری کوچک و پرندگان میتواند برای بسیاری از مردم آرامش بخش باشد و آخر هفته بی نظیری برای خانواده ها رقم بزند و در کنار این طبیعت، کودکان دلبندشان میتوانند از امکانات زمین بازی آن استفاده کنند.

پارک جهان نما با وجود سرسبزی و طراوتی که به شهر بخشیده، مکانی مناسب در میان دود و آلودگی ماشین ها که شهر کرج را در برگرفته، است و یکی از پارک های سرسبز و وسیع کلانشهر کرج به شمار می‌رود که به مانند ریه تنفسی برای این شهر عمل می‌کند.

آنگونه که تاریخ برای این پارک روایت شده است جهان نمای کرج از بزرگان و نامداران کشورهای جهان قول گرفته بود که در سفرهایشان به این پارک به یادگار درختی بکارند تا حکایتی باشد برای آیندگان

دیدگاه کاربران


shafa
shafa
یکشنبه 12 بهمن 1399 ساعت 11:25

پارک جهان نما فکر کنم بزرگترین پارک کرج باشه و بیشتر از 60 سال هست که تاسیس شده. درخت های این پارک خیلی متنوع و گوناگون هستند و میتونید انواع گیاه و گل رو توی این پارک ببینید.


tajiki
tajiki
چهارشنبه 03 دی 1399 ساعت 15:23

مسیر دسترسیش اصلا خوب نیست. من یک بار رفتم کلافه شدم مسیرش خیلی بد بود اما مناظر اردیبهشتی پارک بسیار زیبا و دوست داشتنی بودند.


rm_moghaddam
rm_moghaddam
دوشنبه 19 خرداد 1399 ساعت 12:55

حتما کسانی که تهران و کرج هستند برن ببینن خیلی زیباست.. آفتاب پاییزی پارک روی برگهای زرد درختان منظره زیبایی خلق میکنه. بسیار زیبا 😍😍👍👍


نینا
نینا
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 ساعت 18:01

سلام وقت شما بخیر پارک روز جمعه تاریخ 1399.02.19 باز است؟


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی


پیشنهاد ویلاجار