اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

گیلان - تالش  
دوشنبه 22 خرداد 1396

از جمله دیدنی ترین مناطق گردشگری استان گیلان و شهرستان تالش، پارک جنگلی گیسوم است. این منطقه با درختان سر به فلک کشیده تونلی جنگلی را ایجاد کرده اند که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کنند. جاده جنگلی و سرسبز گیسوم یکی از زیباترین جاده های جنگلی ایران به شمار می رود. 

گیسوم منطقه ای است که جنگل و دریا به هم می رسند و زیبایی طبیعت در این منطقه به اوج خود می رسد. همسایگی جنگل و دریا باعث شده گیسوم به خصوص در نیمه اول سال پذیرای گردشگران بیشتری باشد اما قابل ذکر است که در فصل پاییز و زمستان هم سفر به این منطقه گردشگری، خالی از لطف نیست و در تمامی فصول، گیسوم مناظر منحصر به فردی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

جنگل گیسوم، با درختان جنگلی انبوه و گونه‌های گیاهی ویژه ای که دارد، طبیعتی دست نخورده با ویژگی های خاص را برای این منطقه از شمال فراهم کرده است.

درختان جنگلی انبوه و انواع گونه‌های گیاهی به ویژه درختان انجیلی، چشم انداز رویایی در فصل پاییز به همراه دارد. این پارک با برخورداری از امکاناتی مانند پارکینگ در داخل محدوده پارک، وسایل بازی کودکان، ورزشگاه، اردوگاه، پلاژ، مناطق پیک‌نیک روزانه، کمپینگ طبیعی، مسیرهای پیاده روی و مجموعه فضاهای جنگلی به یکی از گردشگر پذیرترین نقاط دیدنی شهرستان تالش تبدیل شده است.

تفریحگاه ساحلی ساحل گیسوم

ساحل شنی آرام و زیبای گیسوم، برای همه گردشگران جالب و لذت بخش است و  امکانات رفاهی و تفریحی آن، این لذت را دو چندان می کند. در این ساحل برای آرامش می توان بر روی شن های نرم قدم زد، برای هیجان، جت اسکی را تجربه کرد. همچنین در این ساحل امکان شنا نیز وجود دارد که این خود جذابیت آن را دو چندان کرده است.

مسیر دسترسی به گیسوم

برای رسیدن به تونل جنگلی گیسوم اگر از رشت به سمت آستارا حرکت کنیم پس از طی پنج کیلومتر از شهر پره سر و بیست کیلومتری شهر هشتپر، در سمت راست جاده وارد جنگلهای گیسوم می‌شویم که با عبور از این جاده و از وسط جنگل گیسوم به ساحل گیسوم خواهید رسید.

دیدگاه کاربران


فاطمه
فاطمه
شنبه 06 آذر 1400
دلم میخواد ساعت ها تو جنگل لابه لای درختها راه برم، این جنگل درختهای مرتفع و سرسبزی داره
تبسم
تبسم
شنبه 02 مرداد 1400
جنگل های اینجا عالیه و وقتی با ماشین از مسیرش رد میشی درختان تونل گیاهی درست کردن انگار و برای عکس گرفتن بسیار مناسب است.
arthoud.ir
arthoud.ir
چهارشنبه 12 خرداد 1400
پارک رویایی گیسوم.. مسیری بسیار زیبا و دیدنی داره که شبیه یه تونل پر از درخت هست. خیلی خوبه😉😉 رضوانشهر در جنوب گیسوم در فاصله 14 کیلومتری ازش قرار گرفته.
maryamsheidaiy
maryamsheidaiy
دوشنبه 06 اردیبهشت 1400
امکانات برای اسکان داره و اطرافش چندین ویلا هست، در محوطه ساحل و جنگل امکان کمپ زدن هست و بوفه و سرویس بهداشتی و زمین بازی هم برای بچه ها تعبیه شده در کل یک منطقه توریستی تکمیل هست.
ghmirasemi
ghmirasemi
چهارشنبه 13 اسفند 1399
من عاشق گیسوم و جاده های جنگی اش هستم...از معدود جنگل های
ساحلی ایران محسوب میشه. توی جاده میتونید از کیوسک های کنار جاده آش داغ بخرید و برای اقامت از آنها راهنمایی بخواهید.
snz
snz
دوشنبه 13 بهمن 1399
من از اینجا خاطره دارم. چهار فصلش قشنگه. فروردین و مهر و اسفندش فرقی ندارد با وجود زیبایی های بی کران جاده جنگلی و جنگل سرسبز گیسوم...
amin13
amin13
شنبه 06 دی 1399
من از اینجا خیلی عکس دارم. حتما برید خیلی قشنگ من خرداد ماه رفتم.
rooli_photo
rooli_photo
دوشنبه 19 خرداد 1399
قدم زدن در تونل جنگلی جاده گیسوم هر انسانی رو عاشق میکنه 💚 قبل از جاده اصلی روستای گیسوم هستش مستقیم میره کنار ساحل گیسوم..سعی کنید صبح زود خودتون رو برسونید به این جاده سحرانگیز که تردد ماشین ها مزاحم قدم ها و ثبت خاطراتتون نباشه 😉