اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

رمز خود را فراموش کرده‌اید؟ رمز جدید بگیرید.

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید.

register image

ثبت نام بخش کاربری سایت ویلاجار

مازندران - چالوس  
پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396

بستنی نعمت یکی از بستنی فروشی های معروف است که تقریبا در تمامی شهرهای ایران شعبه دارد. کیفیت بستنی های این برند، ویژه و منحصر به فرد بوده که بیشتر شهرت آن نیز به خاطر بستنی میوه ای است. 

در سال 1377، سه برادر مغازه ای را در خیابان شریعتی تهران با نام تجاری ملک، تاسیس و بعد از حدود هشت سال همان مغازه را خریداری و نام نعمت را برای آن انتخاب کردند تا نام پدرشان که از بستنی فروشان قدیم بود زنده بماند. 

در سال 1387 این سه برادر به کرج نقل مکان می کنند و در همین حوزه شروع به فعالیت کرده و با استقبال بینظیر مشتریان روبرو شده و تصمیم به افتتاح شعبه دوم در گوهردشت می گیرند تا مشتری ها بین دو شعبه تقسیم شوند. ظرف مدت کوتاهی آوازه کیفیت و طعم مخصوص بستی نعمت به شهرهای دور و نزدیک می رسد و در این زمان افتتاح شعبات دیگر در شهرهای مجاور نیز شروع می شود. 

با توجه به تقاضای روز افزون، مدیریت بستنی نعمت تصمیم به تاسیس واحد تولید جدید در شهر صنعتی نظرآباد کرج می گیرد و با بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا، کیفیت و کمیت بستنی های این برند را ارتقا می دهد.

کارخانه بستنی نعمت در استان البرز و در شهرک صنعتی سپهر نظرآباد واقع شده است. این شهرستان قطب دامپروری کشور بوده است و نزدیک به ده درصد از شیر تولیدی کشور در این منطقه تولید می شود و از آنجایی که شیر تازه و با کیفیت جزو اصلی ترین مواد اولیه بستنی می باشد این منطقه جهت احداث کارخانه انتخاب شده است، همچنین جهت اجرای طرح های توسعه آتی زمین های اطراف کارخانه نیز خریداری شده است. 

بستنی نعمت در حال حاضر بیش از صدها شعبه فعال در سراسر ایران دارد و جایگاه ممتازی را در بازار فروش زنجیره ای بستنی به خود اختصاص داده است.

دیدگاه کاربران


m.farahmand72
m.farahmand72
شنبه 14 فروردین 1400 ساعت 13:15

من یه بستنی خور حرفه ای هستم بهتون پیشنهاد میکنم اگر بستنی نعمت نزدیکتون بود حتما برید😊 قیفی هاش عالیه و خیلی تنوع داره.


rezasaf
rezasaf
چهارشنبه 13 اسفند 1399 ساعت 14:44

شعبه بستنی فالوده نعمت در میدان مادر جنب تالار قصر خیلی خوبه طعم بستنیشون حرف نداره.


naser47
naser47
سه شنبه 09 دی 1399 ساعت 15:28

آدرس شعبه کرجش توی عظیمیه، بلوار شریعتی هستش که بین میدان اسبی و مهران، قرار داره.


kawan.ebrahimi
kawan.ebrahimi
سه شنبه 20 خرداد 1399 ساعت 15:15

سقز کردستان کیک بستنی نعمت رو خوردم خیلی خوبه اما دیگه تولید نمیکنه.. کیفیت بستنی هاش عالیه واقعا، کرج هم رفتم بی نظیره بستنی هاشون


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی


پیشنهاد ویلاجار