اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

هرمزگان - کیش  
دوشنبه 02 آبان 1401

هر ساله افراد زیادی به جزیره کیش سفر میکنند تا از جاذبه های تفریحی و گردشگری متعدد آن بازدید کنند. یکی از جاذبه های شگفت انگیز جزیره مرجانی کیش، باغ پرندگان آن است که در مجموعه تفریحی دلفیناریوم در جنوب شرقی جزیره واقع شده است.

باغ پرندگان کیش از سال 1380 با حدود 3 هکتار مساحت در زیباترین پارک دلفین ایران تاسیس شده و تا به امروز توانسته 57 گونه پرنده کمیاب را در معرض نمایش گردشگران قرار دهد.

در این باغ در دو بخش مجزا از پرندگان نگهداری میشود. قسمت اول مسیری سرسبز و بسیار زیبا دارد که قفس پرندگان در طول مسیر جاگذاری شده و روی هر قفس اطلاعات کافی در مورد ویژگی همان پرنده، نوع تغذیه و زیستگاه آن توضیح داده شده است. قسمت دوم دارای 2 هکتار مساحت است که پرندگان در این بخش آزادانه پرواز میکنند و جذابیت باغ را چندین برابر کرده است.

پرندگان ساکن در باغ از تمامی قاره ها از جمله آمریکا، آفریقا و کشورهای مختلف آسیایی جمع آوری شده اند. از نمونه های این پرندگان میتوان به پلیکان های پا خاکستری و سفید، قو، انواع لک لک، درنای تاج دار، فلامینگو، طاووس، طوطی های سبز، کاسکو، ماکائو، کاکاتوآلبا، قرقاول چینی، پنگوئن، مرغ شاخ دار و توکان اشاره کرد که برای گردشگران بسیار جالب و دیدنی است. علاوه بر پرندگان و دلفین ها، در این مجموعه از آهو،میمون و تمساح گاندو نیز نگهداری میشود.

برای دسترسی به باغ پرندگان لازم است به بلوار مرجان در جنوب شرقی کیش بروید.

برای بازدید از باغ پرندگان با خرید یک بلیط از تمامی قسمت های مجموعه از جمله سیرک آکروبات، نمایش دلفین ها و باغ پرندگان میتوانید بازدید نمایید.

دیدگاه کاربران


ترگل
ترگل
دوشنبه 02 آبان 1401
این باغ پرندگان از نظر تنوع به پای اصفهان نمیرسه کلی طاووس و فلامینگو داره که همه آزاد بودند توصیه میکنم حتما با بچه هاتون اینجا برید.