اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

رمز خود را فراموش کرده‌اید؟ رمز جدید بگیرید.

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید.

register image

ثبت نام بخش کاربری سایت ویلاجار

یزد - یزد  
دوشنبه 04 آذر 1398

یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی شهر کویری یزد، پارک کوهستان می باشد. این پارک زیبا و تماشایی، از سمت تفت، در ابتدای شهر یزد واقع شده است.

پارک کوهستان با مساحت 50 هکتار، در سال 1384 هجری شمسی احداث شد. این پارک پوشش گیاهی متنوعی دارد که از آن ها می توانیم به درختانی همچون نارون، زیتون، اقاقیا، کاج و... اشاره نماییم.

پارک کوهستان یزد به دلیل دارا بودن از شهربازی، آب نمای موزیکال، دریاچه با قایق های پدالی، نقاط مرتفع، چشم انداز های زیبا، آلاچیق، فضاهای سرسبز، پیست اسکیت، پیست موتور، محل چادر زدن برای مسافران و یک آبراهه که از میان پارک عبور می کند، بسیار پرطرفدار و محبوب است.

همه ساله جشنواره های تابستانی و همچنین جشنواره بادبادک در پارک کوهستان یزد برگزار می گردد، به همین دلیل گردشگران بسیاری به این منطقه مراجعه می نمایند تا علاوه بر بازدید از پارک، در جشنواره ها نیز شرکت کنند.

آب نمای موزیکال این پارک به علت نورپردازی های زیبایی که دارد، در شب بسیار تماشایی است.

در صورتی که قصد دارید برای تعطیلات نوروز به شهر یزد سفر کنید، می توانید با کمترین هزینه در پارک کوهستان اقامت داشته باشید؛ زیرا همه ساله در این ایام، یک بوفه سیار و فضایی برای اسکان مسافران در نظر گرفته می شود.

دیدگاه کاربران


setare
setare
دوشنبه 10 آذر 1399 ساعت 13:11

معمولا در این پارک برنامه استهلال ماه انجام میشه و یک گروه میان و ماه رو رصد میکنند. کوهستان پارک یزد از جمله مکان های مناسب تفریح در یزد است. در این پارک مجسمه خدابیامرز آذر یزدی در حال قصه گویی برای بچه ها ساخته شده جالب بود.


mohsennorozi5
mohsennorozi5
سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 ساعت 15:40

هرشهری پارک ها و فضاهای سبزی داره که خبر از فرهنگ و ادب ساکنین اون شهر رو به مسافرا و هموطنا میرسونه. یزد همه مکانهاش خاکی و کویریه، این پارک کوهستان یزد اقامتگاه خوبی برای مسافرا هستش و نیاز به مراقبت بیشتری داره.


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی


پیشنهاد ویلاجار