اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

رمز خود را فراموش کرده‌اید؟ رمز جدید بگیرید.

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید.

register image

ثبت نام بخش کاربری سایت ویلاجار

گیلان - آستانه اشرفیه  
شنبه 18 آبان 1398

یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی استان گیلان، تالاب و پل چوبی بندر کیاشهر می باشد. این پل چوبی که از میان تالاب بین المللی بوجاق عبور می کند، حدودا 1 کیلومتر طول دارد و در انتها به دریا منتهی می گردد.

بندر کیاشهر از شهرستان آستانه اشرفیه 17 کیلومتر و از شهر رشت حدودا 50 کیلومتر فاصله دارد. همه ساله گردشگران بسیاری به این بندر مراجعه می کنند تا از تالاب و پل زیبای آن دیدن نمایند.

این پل چوبی که در پارک جنگلی کیاشهر قرار گرفته است، پارک را به ساحل دریا مرتبط می کند. این پل چوبی به دلیل قرارگیری در میان نیزارها، فضای زیبایی دارد، از این رو قدم زدن بر روی آن برایتان بسیار لذت بخش و دلنشین خواهد بود.

قایق سواری در نیزار ها و موتور سواری در پیست از جمله کارهایی است که در این منطقه می توانید به آن بپردازید.

در پارک جنگلی کیاشهر، امکانات رفاهی گوناگونی وجود دارد که از آن ها می توانیم به نمایشگاه صنایع دستی، پارک کودک، آلاچیق های خانوادگی، نماز خانه و... اشاره نماییم.

در روزهای سرد سال، به دلیل بارش برف و باران، پل لغزنده شده و امکان قایقرانی در تالاب نیز کمتر خواهد شد. بنابراین بهترین زمان برای بازدید از تالاب و پل بندر کیاشهر، دو فصل بهار و تابستان می باشد.

دیدگاه کاربران


gile_laku
gile_laku
دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 10:40

بهترین خاطره ای که همه ما گیلانی ها از اینجا داریم به زمانی مربوط میشه که پر از آب و ماهی بود😍😍😍😍😍 کلی ذوق میکردیم ماهی کوچولو میدیدیم


raziyeh
raziyeh
یکشنبه 21 دی 1399 ساعت 15:02

مجتمع تفریحی توریستی کسری در این منطقه قرار داره و برای مراسم ها و پذیرایی مکان بسیار مناسبی است.


mehrd4
mehrd4
سه شنبه 11 آذر 1399 ساعت 11:12

پل چوبی حسن کیاده قدیم و کیاشهر جدید که بعضی ها بهش بندر فرحناز هم میگویند. این پل از میان تالاب بوجاق عبور میکنه و ساحل دریا رو به پارک جنگلی متصل میکند.


mohamademadi18
mohamademadi18
سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 ساعت 17:05

پل چوبی بندر کیانشهر خیلی زیباست. مخصوصا زمانیکه نی های اطراف رشد میکنند.


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی


پیشنهاد ویلاجار