اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

رمز خود را فراموش کرده‌اید؟ رمز جدید بگیرید.

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید.

register image

ثبت نام بخش کاربری سایت ویلاجار

گیلان - آستانه اشرفیه  
دوشنبه 13 آبان 1398

یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی استان گیلان و شهر آستانه اشرفیه، پارک جنگلی کیاشهر می باشد. این پارک جنگلی، در جنوب دریای خزر (جایی که رودخانه سپیدرود بندر کیاشهر به این دریا می پیوندد) قرار گرفته است.

در پارک جنگلی کیاشهر، پوشش گیاهی متنوعی وجود دارد که عمده ترین آن ها درختان توسکا ساحلی هستند. این درختان به صورت یکنواخت در این منطقه مشاهده می شوند.

در بعضی از قسمت های پارک نیز گیاهان خودرو، با ساقه های در هم تنیده وجود دارد که زیبایی و جلوه خاصی به این منطقه بخشیده اند.

به دلیل قرارگیری پارک جنگلی کیاشهر در مجاورت مرداب طبیعی، پل چوبی و همچنین ساحل دریا، گردشگران بسیاری به این منطقه مراجعه می کنند تا اوقات خوشی را در کنار عزیزانشان سپری نمایند.

این پارک جنگلی، مناظر و چشم انداز های زیبایی دارد که توصیه می شود از آن ها دیدن کنید.

کنار یکدیگر قرار گرفتن دریا، جنگل و مرداب در این منطقه، بدون اغراق پارک جنگلی کیاشهر را به یکی از جاذبه های طبیعی و کم نظیر خاورمیانه تبدیل کرده است.

از جمله امکانات رفاهی که برای برای ساماندهی پارک ساحلی کیاشهر در نظر گرفته اند می توانیم به ساختمان های اقامتی کوتاه مدت (کمپینگ)، فضاهای بازی کودکان، ساختمان بازی های رایانه ای، ایجاد تجهیزات رفاهی، سرویس های بهداشتی، زمین ورزشی روباز، احداث مرکز فرهنگی و سالن اجتماعات، پارکینگ و.. اشاره نماییم.

دیدگاه کاربران


sheri
sheri
دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 10:48

همه جای شمال خیلی زیباست من این پارک رفتم عالیه. جاده اش خاکی اما به راحتی با ماشین میشه وارد شد.


arsham
arsham
شنبه 18 بهمن 1399 ساعت 12:13

در پارک جنگلی کیاشهر برای اقامت مسافرها هم امکانات خوب کمپینگ برقرار هست و از این نظر هیچ مشکلی نیست.


ehran
ehran
یکشنبه 21 دی 1399 ساعت 15:12

مسیر جنگلی پارک کیاشهر بسیار عالیست. اینجا رفتید توی بهار از شاه توت هاش غافل نشید. لابه لای درختای دیگه باید دنبالشون بگردید.


shahin
shahin
سه شنبه 11 آذر 1399 ساعت 13:03

پل چوبی کیاشهر در این پارک قرار داره. گیلان شهرستان آستانه اشرفیه، بندر کیاشهر یا همان بندر فرحناز اسبق. پل چوبی خیلی داغون و قدیمی شده و چوب هاش نیاز به تعمیر داره. اصلا به این زیبایی نیست.


maryam1992.bs
maryam1992.bs
سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 ساعت 17:19

از تصاویر پارک جنگلی کیاشهر خوشم اومد. زیباست.


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی


پیشنهاد ویلاجار