اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

رمز خود را فراموش کرده‌اید؟ رمز جدید بگیرید.

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید.

register image

ثبت نام بخش کاربری سایت ویلاجار

البرز - کرج  
دوشنبه 01 مهر 1398

یکی از جاذبه های گردشگری و طبیعی استان البرز و جاده کرج - چالوس، آبشار چاران می باشد. این آبشار، در نزدیکی دو روستای چاران و جی، در ابتدای مسیر روستای خور قرار دارد.

روستا و آبشار چاران در مجاورت سد امیر کبیر واقع شده اند. روستای چاران و روستای خور، به موازات هم قرار گرفته اند. عبور یک رودخانه پرآب از روستای چاران، سبب به وجود آمدن این آبشار زیبا شده است.

شکل پلکانی همراه با پوشش سبز رنگ آبشار چاران، جلوه ویژه ای به آن بخشیده است.

روستای چاران، به دلیل موقعیت جغرافیایی اش، آب و هوای خنک و معتدلی دارد. این روستا، جزو دهستان ارنگه شهرستان کرج می باشد و در 8 کیلومتری شرق جاده کرج به چالوس و 27 کیلومتری شمال شرق کرج قرار گرفته است.

در مسیری که شما را به آبشار چاران می رساند، باغ ها و مزارع بسیاری را مشاهده خواهید کرد. ارتفاع آبشار زیبای چاران حدودا 10 متر می باشد. از روستای چاران تا منطقه ای که آبشار در آن قرار گرفته است، حدودا 1 ساعت پیاده‌ روی در پیش رو خواهید داشت. در طی این مسیر، مناظر سرسبزی وجود دارد که مشاهده آن ها برایتان بسیار لذت بخش و دلنشین خواهد بود.

دیدگاه کاربران


karaj
karaj
سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 10:03

آبشار چاران نزدیک سد امیرکبیر قرار داره و در ابتدای مسیر روستای خور میتونید برای بازدید برید و روستای چاران اینجا واقع شده.


sahm
sahm
دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 13:13

آبشار از مسیری زیبا به پهنه حصار منتهی میشه. وقتی یخ میزنه و قندیل هایی به ارتفاع خود آبشار تشکیل میشه بسیار دیدنی میشه.


alisahr
alisahr
چهارشنبه 12 آذر 1399 ساعت 13:40

آبشار چاران کرج به طرف سد کرج قرار داره اونجا از هر کس سوال کنید روستای چاران راهنمایی میکنند.


goodarzi57124ali
goodarzi57124ali
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 16:15

برای رفتن به اینجا اجازه ورود ماشین نمیدهند، قبل نگهبانی باید ماشین رو پارک کنید و پیاده وارد روستا بشید بسیار جای با صفایی هستش اما زمستان رفتن به این منطقه دشواره.


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی


پیشنهاد ویلاجار