اجاره ویلا و سوئیت - آپارتمان

login image

ورود به بخش کاربری سایت ویلاجار

رمز خود را فراموش کرده‌اید؟ رمز جدید بگیرید.

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید.

register image

ثبت نام بخش کاربری سایت ویلاجار

تهران - تهران  
چهارشنبه 27 شهریور 1398

یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی شهر تهران، پارک جنگلی پردیسان می باشد. این پارک، در منطقه 2 شهرداری و در ضلع شمال غربی تهران واقع شده است.

پارک پردیسان از سمت شرق به بزرگراه شیخ فضل الله نوری، از غرب به مسیل رودخانه پونک، از شمال به بزرگراه همت و محله شهرک غرب و از جنوب به بزرگراه حکیم و محله بلوار مرزداران منتهی می گردد. بزرگراه یادگار امام در جهت شمال به جنوب، این پارک را به دو بخش تقسیم نموده است. این دو بخش از طریق دو پل به یکدیگر مرتبط شده اند. ساختمان سازمان حفاظت از محیط زیست کشور نیز در بخش جنوبی این پارک قرار گرفته است.

پارک پردیسان، شامل قسمت های مختلفی است که از آن ها می توانیم به موزه آب، موزه تنوع زیستی و باغ وحش اشاره نماییم. در موزه تنوع زیستی، گونه های مختلفی از حیوانات و حشرات تاکسیدرمی شده و حتی زنده در معرض نمایش گذاشته شده است. در باغ وحش این پارک نیز از گوشتخواران، علفخواران، همه چیز خواران، پرندگان شکاری و سایر پرندگان نگهداری می شود.

در این پارک امکانات تفریحی و رفاهی گوناگونی مانند سالن نمایش فیلم، بوفه، پارکینگ، سالن همایش و اجتماعات و سرویس بهداشتی وجود دارد.

پارک پردیسان در سال 1393 هجری شمسی، با مساحت 275 هکتار احداث گردید. در همان سال، سازمان حفاظت از محیط زیست این بوستان را پارک بدون دخانیات نامگذاری نمود.

این پارک، به دلیل نزدیکی به چندین بزرگراه، بسیار محبوب و پر رفت و آمد می باشد. در تمامی روزهای هفته به خصوص در ایام تعطیلات، افراد بسیاری به این پارک مراجعه می کنند تا لحظات خوشی را در کنار عزیزانشان سپری نمایند.

با توجه به این که پارک پردیسان فضای باز و آزاد بزرگی دارد، افراد بسیاری در آن به بادبادک ‌بازی می پردازند.

دیدگاه کاربران


khanoome_karimi1
khanoome_karimi1
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 16:43

پرندگانی که نگهداریشون جُرم هست و باعث آسیب زدن به نسل اون ها میشه یکی از مناسب ترین گزینه ها برای نگهداری آنها پارک پردیسان تهران هست در واقع مکانی است که به حیات وحش آسیب دیده کمک می کند تا به طبیعت برگردند.


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی


پیشنهاد ویلاجار