قوانین و مقررات سایت ویلاجار

1. وب سایت ویلاجار دات کام (vilajar.com)، تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و عضویت و اطلاعات وارد شده توسط اعضاء که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود بدون اطلاع قبلی حذف یا مسدود خواهد شد. سایت ویلاجار خود را موظف به توضیح علت این موارد نمی داند.

2. اجاره به افراد مجرد ممنوع است. ارائه اصل سند شناسایی و محرمیت زوجین مطابق با مشخصات میهمان الزامی میباشد.

3. میزبان موظف است مجوزهای مربوطه از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، اداره اماکن ناجا و سایر مراجع قانونی را کسب و در معرض نمایش عموم قرار دهد.

4. اماکن اقامتی درج شده در سایت ویلاجار، جهت برگزاری مهمانی و جشن، مناسب نمی باشند. رعایت شئونات اسلامی، اخلاقی و قوانین حاکم بر جامعه و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی توسط مسافر طی مدت اجاره الزامی است. مسافران لازم است که هنگام اقامت، نسبت به رعایت شئونات اسلامی و عرف جامعه روستائی (رعایت حجاب عرف منطقه، همراه نبردن حیوانات خانگی، کم کردن صدای موسیقی بخصوص در ساعات پایانی شب و ...) متعهد باشد. میزبان باید قبل از رزرو، محدودیت‌های ذکر شده را به مسافر متذکر شود.

5. سایت ویلاجار به منظور حمایت از سرمایه گذاری در صنعت هتلداری، از پذیرش آگهی اجاره واحدهای مبله (اجاره روزانه سوئیت - آپارتمان) در مرکز شهرهای برخوردار و دارای امکانات مناسب اقامتی مثل تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، کیش و ... معذور است. هدف سایت ویلاجار، توسعه گردشگری در مناطق کمتر توسعه یافته و کمک به درآمد خانوارهای روستائی و کارآفرینی گردشگر-محور در مناطق دور از شهرهای بزرگ از طریق معرفی مناطق گردشگری می باشد. اقامت شما در خانه های روستایی دارای مجوز خانه-مسافر از سازمان گردشگری و خرید محصولات سنتی و صنایع دستی، به افزایش درآمد خانواده‌های روستائی کمک می کند.

6. اجاره ویلا به خارجی ممنوع است. متقاضیان خارجی (افراد با ملیت غیر ایرانی) را به هتل ها و اماکن اقامتی رسمی و مورد تائید سازمان گردشگری راهنمائی نمائید و یا از اداره اماکن نیروی انتظامی در مورد اجاره به افراد خارجی کسب تکلیف نمائید.

7. درج قیمت واقعی الزامی است و اخذ هرگونه هزینه اضافه بر مبلغ درج شده در سایت ویلاجار (و یا مبلغ توافق شده) توسط میزبان از مسافر تحت هر عنوان اعم از حق کمیسیون،‌ پورسانت،‌ حق دلالی و غیره، مجاز نمی باشد.

8. ورود حیوانات خانگی همراه مسافر به ملک مورد اجاره ممنوع می باشد مگر آنکه میزبان، مکانی مجزا و خارج از فضاهای مسکونی جهت نگهداری حیوانات خانگی در اختیار مسافر قرار دهد.

9. ساعت تخلیه و تحویل،‌ شرایط رزرو، میزان مبلغ بیعانه و نحوه ابطال رزرو (انصراف یا کنسلی) بصورت توافقی بین مسافر و میزبان می باشد و سایت ویلاجار دخالتی در این توافق ندارد.

10. سایت ویلاجار مختار است هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

11. تلاش سایت ویلاجار، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است و کاربران موظفند اطلاعات صحیح و واقعی درج نمایند.

12. اکثر مطالب و اطلاعات درج شده یا ویرایش شده توسط اعضاء در سایت ویلاجار قبل از انتشار عمومی در وب سایت، باید توسط مدیر سایت ویلاجار تائید شوند. اشخاص نباید مطالب نامناسب و اطلاعات اشتباه را بر روی این سایت قرار دهند.

13. درج اقامتگاه تکراری در سایت ویلاجار مجاز نیست و اگر اشتباها تائید شود بعدا حذف خواهد شد. اولویت با کاربری است که زودتر این اقامتگاه را درج کرده باشد. اما اگر این اقامتگاه بصورت آگهی رایگان در سایت ویلاجار باشد و کاربر دوم قصد ویژه کردن آگهی این اقامتگاه را داشته باشد، اقامتگاه پس از هماهنگی با کاربر اول با همان کد به کاربر دوم منتقل خواهد شد تا آگهی ویژه شود. قبل از جابجایی اقامتگاه به کاربر دوم، از طریق پیامک به کاربر اول اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت عدم پاسخ و یا عدم تمایل کاربر اول به ویژه کردن آگهی، این جابجائی انجام خواهد شد. اگر اقامتگاه بیش از سه ماه ویرایش نشده باشد جابجایی کد اقامتگاه به کاربر دوم بدون اخطار به کاربر اول و فورا انجام خواهد شد.

14. سایت ویلاجار مسئولیتی در قبال ذخیره سازی و پشتیبان گیری از آگهی ها و تصاویر آگهی ها ندارد و تعهدی برای نگهداری فایل‌ها روی سرور ندارد و در شرایط خاص ممکن است فایل‌های اعضاء بدون اطلاع قبلی حذف گردند. فایل‌های ذخیره شده اعضاء که ناقض قوانین سایت باشند، بدون اطلاع قبلی حذف می‌شوند.

15. حساب‌های کاربرانی که مورد سوء استفاده یا دستکاری قرار گیرند، بدون اطلاع قبلی حذف می‌شوند.

16. هر یک از اعضا فقط می تواند یک حساب کاربری در ویلاجار داشته باشد، چنانچه بیش از یک حساب کاربری ثبت شود، حساب‌های جدیدتر حذف خواهند شد.

17. مبالغ واریز شده به حساب سایت، قابل عودت نمی باشد. اعتبار خریداری شده بایستی توسط کاربران طی مدت حداکثر یکسال در سایت ویلاجار، مصرف شود.

18. هرگونه پیام یا مطلبى از جمله آگهی، عکس، پیام در تماس با ما و غیر آن که به سایت ویلاجار ارسال مى‌کنید غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد. هر چیزى را که ارسال نمایید مى‌تواند توسط سایت ویلاجار به هر منظورى، شامل ولى غیر محدود به، باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش و یا ارسال و الصاق بکار رود.

19. سایت ویلاجار، سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هرگونه تعهدی ارائه می کند. سایت ویلاجار در مورد عدم قطع شدن سایت، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای شما تعهدی ندارد.

20. سایت ویلاجار، جهت نمایش آگهی‌ها چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند. مطالب مندرج در آگهی‌ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود.

21. سایت ویلاجار برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم (دریافت پیام در صندوق پیام، املاک جدید، خبرنامه و ... ) به شما پیامک و ایمیل ارسال می کند. شما بدینوسیله موافقت خودرا با دریافت اینگونه پیام ها اعلام می دارید.

22. در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانین سایت می توانید از طریق لینکهایی که به همین منظور در بخشهای مختلف سایت قرارداده شده است، اقدام نمایید.

23. سایت ویلاجار ممکن است تغییراتی در این قوانین و مقررات (Terms of Use) اعمال کند که در این صورت، کاربران لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایند تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا مطلع شوند.

24. کاربر قبول میکند کلیه شرایط و مقررات مربوطه، مندرج در این متن را مطالعه و تایید نموده است.